In order to personalise your experience on our website, we use cookies. If you agree, please click Agree or continue browsing.
Juicy Couture

Juicy Couture

Juicy Couture – prekinis ženklas, kurio DNR užkoduotos žaismo ir unikalumo sąvokos. Juicy Couture kiekvienas kūrinys, nepriklausomai ar tai papuošalas, ar drabužis neša žinutę „ryšku“: ryškios ir gyvos spalvos, užtikrinti ir gausūs raštai, netikėti deriniai.

Šis prekinis ženklas nepalieka užmarštyje glamūrinio prieskonio, netikėtumo pojūčio, o kūryba persmelkta Los Andželo dvasia žavi kiekvieną savimi pasitikinčią, tačiau kartu ir kiek įnoringą merginą.

Filter

Delivery dates

Kategorijos

Juicy Couture

Flower Cluster Collar

13.00

Rental

225.00

Value

Juicy Couture kurti aksesuarai sodrūs, atspindintys drąsią, žaismingai ironišką ir labai moterišką asmenybę. Masyvi aukso spalvos grandinėlė, padabinta skaidraus kriištolo kristalais ir balto emalio žiedlapiais. Šis kolje papuoš Jus įsimintina proga.

Juicy Couture

Crystal & Stone Necklace

13.00

Rental

135.00

Value

Juicy Couture kurti aksesuarai sodrūs, atspindintys drąsią, žaismingai ironišką ir labai moterišką asmenybę. Skaidraus ktištolo kristalai, balto emalio žiedlapiai, sujungti aukso spalvos grandinėle pavirsta į įspūdingą kaklo papuošalą. Šis dailus ir elegantiškas vėrinys papuoš Jus įsimintna proga.

Contact us by telephone

+370 665 19000

You may contact us: between 8am and 8pm on working days

Write to us

Unfortunately, no assistant is online

We are online!

Ask a question!